Anketa k Měsíci společného vaření

Jak jsem již v polovině října informovali, od 7. 11. 2016 bude naše školní kuchyně vařit podle doporučení Magistrátu města Brna (MMB) v rámci akce "Měsíc společného vaření". Naši strávníci ochutnají moderní a zdravá jídla se sníženým obsahem soli a cukru. Nové recepty sice vycházejí ze současných požadavků na zdravé stravování, ale zároveň se snaží příliš radikálně nevstupovat do našich zvyklostí.

Naše školní kuchyně na základě doporučení MMB upravuje nabídku hlavních jídel v týdnu od 7. 11.  a ve všech následujících do konce listopadu. Většinou nepůjde o zcela nové receptury, ale úpravu či doplnění u nás již dříve používaných - i naše původní nabídka totiž současné požadavky na zdravou výživu v zásadě splňuje.

Názory strávníků na jídla nabízená v listopadových jídelníčcích vedení školní kuchyně velmi zajímají. Proto ke každému z nich budeme připojovat jednoduchou anketu, které se všichni mohou (ale nemusí) zúčastnit.

Anketní otázka bude položena ke každému z hlavních jídel (obědů) v daném týdnu. Každý respondent může volit jednu ze tří (nebo dvou) variant odpovědí a může odpovědět (hlasovat) pouze jednou.

Vedení školní kuchyně předem děkuje všem, kteří se do ankety odpovědně zapojí.

webmaster

K jídelníčku ŠK