Schůzka rodičů a žáků 9. tříd se zástupci středních škol

Jako každý rok i letos na naší škole proběhla jedna velice důležitá akce pro všechny žáky 9. tříd a jejich rodiče. Schůzka se konala v úterý 10. ledna 2017, jako vždy v jídelně školy.

Protože naše deváťáky čekají zanedlouho přijímací zkoušky na střední školy, dozvěděli se zde od výchovné poradkyně všechny důležité informace o přijímacím řízení a vyplňování přihlášek. Zároveň dostali zápisové lístky důležité pro studium na středních školách. Poté se žákům a rodičům představili zástupci pozvaných středních škol a prezentovali studium na své škole. Na konci schůzky zbyl čas také na dotazy nejen ohledně přijímacích zkoušek, ale i samotného studia. Zhruba po hodině popřála výchovná poradkyně všem žákům hodně štěstí při přijímacím řízení a všichni se začali rozcházet.

Takže ještě jednou – přejeme všem žákům hlásícím se na střední školy hodně úspěchů!

Mgr. Hana Pavlíčková, výchovná poradkyně

Aktualizace 12.01.2017