Plnoletý Valentýn

18. valentýnský ples ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p.o., Spolku rodičů Horníček a Hudební školy YAMAHA se konal v sobotu 11. února v Brně - Líšni. Ples zahájili žáci ZŠ Horníkova 1 slavnostní polonézou, s novým programem se představila taneční skupina Mystery Sokola Líšeň a kromě výborné kapely VELVET (již podeváté!) k tanci i poslechu zazpíval člen Národního divadla Brno a učitel HŠ Yamaha Milan Řihák s žákyní oboru Populární zpěv Lucií Kučerovou.

Poděkování za dary do tomboly patří mnoha sponzorům, zejména firmám JAKO DOMA s.r.o., Ecoprint.cz., paní Markétě Šenkýřové či fotografce Evě Melo, jejíž improvizovaný ateliér přímo na akci navštívilo několik desítek spokojených návštěvníků.

Pochvalu si za láskou a pohodou překypující akci bezesporu zaslouží organizátoři - ředitel školy Mgr. Roman Burda, předsedkyně sdružení Horníček
Mgr. Eva Nosavcovová, PhD., zástupci Hudební školy YAMAHA a také kolektiv školní kuchyně pod vedením Jaroslava Příborského za přípravu výborné večeře.

Pokud nepatříte mezi stálé návštěvníky brněnského valentýnského dovádění a chcete si svátek zamilovaných doopravdy užít, jste srdečně zváni na
19. valentýnský ples 17. února 2018. Foto z akce najdete také na Facebooku HŠ Yamaha Brno.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

Mgr. Dagmar Poláková, ředitelka HŠ Yamaha

Aktualizace 21.02.2017