Parlament zorganizoval jarní jarmark a podpořil adopci sovice sněžní

Poslední měsíc a půl byl pro členy školního parlamentu náročnější než obvykle. V anketě, kterou parlamenťáci zorganizovali, žáci rozhodli, že adoptují sovici sněžní – sovu má přece naše škola ve znaku! Bylo třeba vyrobit spoustu drobností na jarní jarmark.  A nejen vyrobit, napřed je třeba něco pěkného vymyslet, vytvořit vzorek, šablonu …

Děvčata přišla se spoustou zajímavých návrhů, které jsme realizovali i na mimořádných schůzkách. Scházeli jsme se každý týden. Velký dík patří dobrovolníkům z 5., 6. a 7. ročníku, bez kterých bychom tolik věcí nestihli připravit.

Na prodejní odpoledne jsme se všichni těšili. Zapojili se parlamenťáci i dobrovolníci. A byla to zajímavá zkušenost – nalákat návštěvníky školy k prodejním stánkům, vysvětlit, o jakou akci se jedná, prodávat, odhadovat, zda se skutečně podaří vybrat částku nutnou na adopci sovice sněžní.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

Mgr. Květoslava Hasoňová

Aktualizace 01.04.2016