Ukliďme Česko 2016

Zapojte se s námi do 3. ročníku kampaně Ukliďme Česko podporované ministerstvem životního prostředí.
ZŠ Horníkova se stará o čistotu svého okolí - Hády:

Rozdělíme se do dvou skupin. Jedna bude odklízet odpadky v samotném areálu školy a jeho nejbližším okolí nebo dělat drobné zahradní úpravy. Druhá skupina se vydá na blízké Hády a bude sbírat odpadky až směrem k Růženinu lomu.
Bude-li dost času a dobrovolníků, zvládneme i horní část Hádů. Jakožto cíl odpoledních procházek Líšňáků, si zaslouží toto místo vypadat k světu.

Po práci se mohou těšit na teplý oběd ze školní jídelny všichni přihlášení dobrovolníci - na e-mail zr@zshornikova.cz nebo web www.uklidmecesko.cz a propojením s naší konkrétní úklidovou akcí. Jedná se o 3. ročník celorepublikové kampaně.

Naší škole není přírodní prostředí okolí školy lhostejné, proto se zástupci školního parlamentu i ostatní spolužáci a učitelé zapojují do akce.

Těšíme se také na vás :-).

Pozvánka ve formátu PDF

Mgr. Zuzana Kruťová