Školní parlament Horníci se rozšířil o nové členy

S novým školním rokem jsme mezi Horníky přijali nové zástupce tříd.

Po dvouletém fungování byl čas na nové volby v již zapojených třídách 5. - 9. ročníku. V některých třídách si spolužáci na třídnických hodinách zvolili osvědčené, aktivní a spolehlivé spolužáky, v jiných třídách došlo ke změnám. Také jsme přivítali naše nejmladší členky a to zástupce 4. třídy.

V polovině září proběhlo slavnostní pasování nových členů školního parlamentu a jejich zástupců. Tito zvolení zástupci také před spolužáky ze 4. – 9. tříd slavnostně slíbili, že: „budou svědomitě plnit úkoly člena školního parlamentu, že budou pracovat ve prospěch své třídy a celé školy a že budou podporovat dobré jméno školy.“ Toto stvrdili svým podpisem i na smlouvě s ředitelem školy.

Budete-li mít jakékoliv nápady na zlepšení ve škole nebo na akce pořádané parlamentem, řekněte svému třídnímu parlamenťákovi. Díky němu se informace dostane na schůzku parlamentu, k vedení školy a třeba budou vaše nápady i uskutečněny.

Schůzky školního parlamentu Horníci probíhají vždy ve středu 1x za 14 dní od 14:00 do 15:30.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií, ve videoalbu také video.

Mgr. Zuzana Kruťová, koordinátorka školního parlamentu

Aktualizace 10.10.2015