Láskyplný ples

Letošní již 17. valentýnský ples, pořádaný ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, Sdružením rodičů Horníček a Hudební školou YAMAHA se konal v sobotu
13. února v předvečer svátku zamilovaných. Přítomné dámy potěšil tulipán z Květinářství Mizera, jímž byly přivítány.

Mezi návštěvníky, kteří se jako vždy výborně bavili, patřili tentokrát i starosta MČ Brno-Líšeň Mgr. Břetislav Štefan a místostarostka Mgr. Ing. Eliška Vondráčková. Díky za dary do tomboly patří nejen jim, ale i mnoha dalším, zejména firmám Knihy a učebnice Vaníček, Penzion Hejlův mlýn,
V-Podlahy s.r.o., Ecoprint.cz.

Ples zahájili žáci ZŠ Horníkova 1 slavnostní polonézou, v hlavním programu vystoupila již tradičně skupina Mystery Sokola Líšeň a famózní nestárnoucí mistr xylofonu Libor Buben. Již poosmé hrála k tanci a poslechu kapela VELVET a výborně zazpíval i učitel HŠ Yamaha Milan Řihák, jeho žáci Petr Kašpar a Lenka Urbánková.

Poděkování patří organizátorům – řediteli školy Mgr. Romanu Burdovi, předsedkyni sdružení Horníček Evě Nosavcovové a ředitelce Hudební školy YAMAHA Mgr. Dagmar Polákové.

Tato akce se již stala symbolem dobré zábavy, a kdo letos chyběl, může se o tom přesvědčit na 18. valentýnském plese 11. února 2017.

Více fotografií z akce najdete na Facebooku HŠ Yamaha Brno nebo na www.yamahaskola.cz/brno.

-jp-

Nepřehlédněte dodatečně publikované video z polonézy žáků 7. a 8. ročníku naší školy a také fotoalbum z přípravy tohoto vystoupení. Vše již třetím rokem pečlivě a téměř profesionálně připravované a řízené paní učitelkou Mgr. Miroslavou Mikulicovou.

webmaster

Aktualizace 20.02.2016