Školní kolo soutěže ve šplhu

Nový školní rok se již nezadržitelně rozběhl, a proto se začínají blížit první sportovní akce. I letos nás jako první rozpumpovalo školní kolo soutěže ve šplhu o tyči žáků prvního stupně, které se uskutečnilo ve čtvrtek 30. října. Do bojů o nejrychlejšího „šplhouna“ zasáhlo ve třech kategoriích 32 velmi šikovných dětí, které za povzbuzování početného publika rozpoutaly v tělocvičně školy pěkné souboje. Velkým příslibem do obvodního kola byly výsledné časy všech vítězů. Všem žákům, kteří budou reprezentovat školu, děkujeme a přejeme hodně štěstí.

Celkové výsledky:
3. roč.: 1. místo Matěj Dvořák, 2. místo Tomáš Kotulan, 3. místo Amélie Hrabáková

4. roč.: 1. místo Michal Novák, 2. místo Markéta Domesová, 3. místo Vojtěch Geriš

5. roč.: 1. místo Michal Kovář, 2. místo Sabina Pavelková, 3. místo Jan David

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografii

Mgr. Jarmil Müller

Aktualizace 21.02.2021