Opět první místo v soutěži mladých zdravotníků

Velkého úspěchu dosáhly oba naše zúčastněné týmy reprezentující naši školu v soutěži hlídek mladých zdravotníků.

Tým z prvního stupně tvořili žáci 3. A: Linda Anna Tihlaříková, Nikča Mráčková, Sára Malingerová, Kačka Šidlíková, Zuzka Švejdová a Amélie Hrabáková. Holky obsadily čtvrté místo, gratulujeme!

Tým druhého stupně tvořily žákyně z 9. A, jmenovitě Lucie Tihlaříková, Tereza Koplová, Veronika Domesová, Kristýna Klossová a Gabriela Výletová.

"I přestože byla stanoviště velmi obtížná, my jsme je zvládli na jedničku." Ze sedmi zúčastněných škol v města Brna i okolí jsme skončily první. Díky tomuto úspěchu jsme byly pozvány na víkendovou mezinárodní soutěž do Rožnova pod Radhoštěm. Zároveň postupujeme do krajského kola soutěže ve Znojmě. Na obě akce se moc těšíme!

Musíme také poděkovat za přípravu a podporu našim učitelům - paní učitelce Heleně Hegarové a panu učiteli Romanu Burdovi.

Více fotografií si můžete prohlédnout ve fotoalbu

Tereza Koplová,  9.A

Aktualizace 13.12.2015