Pěvecká soutěž pro 1. stupeň

Dne 22. dubna proběhla v hudebně školy pěvecká soutěž pro žáky 1. stupně. Celkem soutěžilo 21 žáků, kteří postoupili z třídních kol. Soutěžilo se ve třech kategoriích: první kategorii zastupovaly děti z 1. tříd, druhou kategorii tvořili žáci 2. a 3. tříd a ve třetí kategorii – nejpočetnější, byli žáci 4. a 5. tříd.

Někteří z vystupujících velmi mile překvapili, jiní přípravu trošku podcenili nebo svou roli sehrála i tréma a na výkonu to bylo znát. Vyhrát zkrátka nemohli všichni, ale důležité je, že děti si přišly zazpívat a oživit píseň lidovou i umělou. A také si na vlastní „hlasivky“ vyzkoušely jaké to je, zazpívat si před publikem a sluchem poroty, kterou tvořily paní zástupkyně Hegarová,  paní učitelka Mikulicová a pan učitel Vardan. A jak to celé dopadlo?

A jak to celé dopadlo?

Kategorie 1. tříd

1. Michaela Minaříková

2. Radek Kotulan