Podzim ve školní družině

Nezvykle teplé počasí letošního podzimu nedává vůbec tušit, že pomalu přichází období, kdy se příroda ukládá k zimnímu odpočinku. Přesto i v tomto období nám příroda nabízí spoustu možností, jak využít její krásy.

První příležitostí bylo dýňování, kdy si děti dohromady vydlabaly dvě obrovské dýně, menší děti si je vyrobily z papíru, prvňáčci si vyrobili malou dýni na špejli. Podzimní listy využili prvňáčci a hlavu lva ozdobily hřívou z listů stromů, které si nasbíraly na vycházce. Starší děti zase inspiroval měsíc listopad a krásu podzimních stromů se snažily zachytit ve svých výtvorech. Harmonie barev děti inspirovala při vytváření různobarevných mandal.

Na přiložených fotografiích se můžete podívat, zda se jim podařilo jejich předloze alespoň malinko přiblížit.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií.

J. Peloušková

Aktualizace 21.02.2021