Týden oblíbených jídel

Pro velký úspěch v loňském školním roce pro vás i letos chystají naši žáci akci Týden oblíbených jídel. Tentokrát budou organizátory akce žáci ze školního parlamentu.

V úterý 24. 3. budou žáci z parlamentu obcházet žáky ve třídách i učitele. Promyslete si svá 3 nejoblíbenější jídla, která se v naší školní jídelně vaří, a na hlasovacích lístcích nám je v úterý napíšete.

Zástupci z parlamentu pak budou pilně počítat a sčítat a vyhodnotí 10 nejoblíbenějších jídel ve škole. Z těchto 10 jídel vybere vedoucí školní jídelny 5 jídel a zařadí je do jídelníčku. Každý den najdete JEDNO oblíbené.

Deset oblíbených jídel, která vyšla v anketě a ze kterých se bude vybírat pět do jídelníčku na týden 13.-17.4. jsou tato:

• smažený řízek,
  • smažený sýr,
  • svíčková,
  • pizza,
  • kuřecí nugetky,
  • špagety,
  • buchtičky s krémem,
  • rajská omáčka,
  • ovocné knedlíky,
  • sýrová omáčka.

U dětí v MŠ ovšem jednoznačně zvítězila krupicová kaše.

Přílohy - hranolky, americké brambory, bramborové knedlíky.

Polévka - česnečka.

Mgr. Zuzana Kruťová