Maškarní karneval ve ŠD

Karnevalový rej ve školní družině vypukl ve středu 18. února. Konec masopustu jsme sice nestihli, ale to nám vůbec nebránilo užít si pořádnou karnevalovou legraci. Soutěže, při kterých je nejdůležitější se dobře pobavit, změřit síly s ostatními kamarády a užít si báječné společné odpoledne. Není potřeba připomínat, že na tuto tradiční akci se děti vždycky velmi těší. Je to poznat ze spousty krásných masek. Strašidelné, veselé, také krásné, nápadité i nevšední… Vybrat mezi nimi jednu nejhezčí je tudíž úkol nesplnitelný. Proto malou odměnu s diplomem dostaly všechny děti spolu se sladkými odměnami za úspěšné plnění soutěžních úkolů. Snad jediný povzdech na závěr, že při dobré zábavě čas utíká mnohem rychleji….

Přiložené fotografie jsou jen malým nahlédnutím do karnevalového veselí.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií.

J. Peloušková

Aktualizace 13.12.2015