Školní akademie

Další školní rok utekl jako voda a naši žáci si se svými učiteli připravili různá vystoupení pro své rodiče, příbuzné i spolužáky. Konala se školní akademie, tentokrát v rámci oslav Dne matek.

Zaplněný sál, řada fotoaparátů a mobilů zaznamenávala vystoupení žáků od první do deváté třídy. Letošní program byl opravdu pestrý. Nechyběly písně, tance, scénky i pasování prvňáčků na čtenáře a krátké rozloučení s deváťáky. Spokojenost v řadách rodičů i učitelů potvrzovaly šťastné úsměvy, tleskání do rytmu i výbuchy smíchu.

Rád bych ještě jednou poděkoval všem, kteří se na náročné přípravě školní akademie podíleli a hlavně žákům, že dokáží takovým způsobem prezentovat své dovednosti a schopnosti.

Mnohem více fotografií si můžete prohlédnout ve fotoalbu.

A rozhodně se nezapomeňte podívat na reprezentativní video - má dvě samostatné části

Mgr. Roman Burda, ředitel školy

Aktualizace 13.12.2015