16. Valentýnský ples aneb Nejen láska dávala křídla

Letošní již 16. valentýnský ples ZŠ a MŠ Brno Horníkova, p.o., Sdružení rodičů Horníček a Hudební školy YAMAHA se konal v sobotu 14. února v den svátku zamilovaných. Nechybělo tradiční přivítání dam květinou - tulipánem z Květinářství Mizera. Ples zahájili žáci ZŠ Horníkova slavnostní polonézou a představil se také oddíl moderní gymnastiky Sport centrum Brno. Potleskem návštěvníci nešetřili ani při hlavním programu, v němž zatančili mistři ČR a vicemistři světa skvělí manželé Přibylovi, skupina Mystery Sokola Líšeň a svoji premiéru si tu odbyl třináctiletý nadějný kouzelník Daniel Dočkal, který předvedl levitaci s náhodně vybranou ženou.  Již posedmé hrála k tanci  a  poslechu  kapela VELVET a  výborně zazpíval i učitel HŠ Yamaha Milan Řihák.

Poděkování si kromě výše jmenovaných zaslouží sponzoři (mj. Hotel Eduard v Jeseníkách, Království čaje, Pegas real, Žebětínský dvůr…) a  organizátoři - ředitel ZŠ Horníkova Mgr. Roman Burda, předseda sdružení Horníček Michal Brutvan, ředitelka hudební školy YAMAHA Mgr. Dagmar Poláková.

Tato akce se již stala symbolem dobré zábavy, a kdo letos chyběl, může se o tom přesvědčit na 17. valentýnském plese 13. února 2016. Foto z akce najdete na www.yamahaskola.cz/brno nebo na Facebooku HŠ Yamaha Brno.

-jp-

Aktualizace 13.12.2015