Plavecký výcvik žáků 2.A

V pátek 6. března začal našim druháčkům plavecký výcvik v bazénu ZŠ Holzova. Někteří byli natěšeni, někteří skrývali strach, protože neumí plavat. Všechny obavy byly zbytečné. Pod vedením instruktorů zvládly děti první dvouhodinovku výborně. A kdo bude děti učit nebát se vody, plavat a skákat do vody? Slečny Alžběta Dufková a Eliška Skácelová – několikanásobné mistryně republiky v synchronizovaném plavání. Hned na první lekce si přivedly posilu – Dominika Reháka, reprezentanta Slovenska v hokeji, který hraje za juniory do 20 let. Všichni tři se intenzivně věnovali našim malým plavcům.

Děti se velmi snažily. Pod vedením zkušených instruktorek uběhla výuka v bazénu velmi rychle. Netradiční výuka se žákům líbila a už se těší na další páteční dopoledne.

Mgr. Jaroslava Pelikánová

Aktualizace 13.12.2015