Pythagoriáda 2015

V pátek 27. března se žáci šestých, sedmých a osmé třídy zúčastnili školního kola Pythagoriády. Jde o matematickou soutěž s 15 logickými úlohami. Správná odpověď je hodnocena jedním bodem. Žák, který získá 9 a více bodů, se stává úspěšným řešitelem Pythagoriády. Ten, který získá 11 a více bodů postupuje do městského kola. V letošním roce žákům zadané úkoly nevyhovovaly, nikomu se nepodařilo získat 11 bodů a postoupit do dalšího kola.

Zde jsou nejúspěšnější:

• 6. ročník - Anna Fejerová, Nikola Antovski, Natálie Klimešová (všichni 6. A) a Martin Daňhel (6. B)
  • 7. ročník - Adam Kašparovský (7. B), Vít Maruška, Filip Mojžíš, Šárka Odstrčilová (všichni 7. A)
  • 8. ročník - Štěpán Vémola, Anna Davidová, Ondřej Skotal, Jakub Ulehla a Patrik Šmétka.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

PaedDr. Eva Marvanová

Aktualizace 13.12.2015