Horníkova fandí Kometě

Za vítězství v soutěži „Kometa slaví 61. narozeniny“, vybraní žáci navštívili zápas Komety. Už samotný výběr žáků na utkání byl velmi náročný. Zájemců bylo obrovské množství, protože každý chtěl být přítomen na zápase. Velkým tahákem byly nejen volné vstupenky na utkání s Libercem, ale i doprovodný program během utkání, který nám pracovníci Komety nabídli. Naši žáci viděli nejen suverénní vítězství našich hokejistů, ale během přestávky mezi třetinami se projížděli na rolbě, takže viděli halu Rondo i pohledem hokejistů z lední plochy.

Zlatým hřebem byla návštěva kabiny, kde jsme si mohli popovídat a vyfotit se s brněnskými hokejisty. Žádosti našich děvčat o „selfie“ s Tonem, Vondráčkem, Čiliakem, bratry Zohornovými a dalšími nebralo konce. Všem se nám tato akce velmi líbila a přejeme našim skvělým hokejistům mistrovský titul.

Kometa do toho!!!

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií.

Mgr. Vítězslav Vardan

Aktualizace 21.02.2021