Horníkujeme společně

Ano, společně si hrajeme, trávíme volný čas, vzájemně se poznáváme.

Dne 18. 9. 2013 opustily třídy 6. A a 6. B školní lavice a vypravily se se svými třídními učitelkami - Mgr. V. Benešovskou a Mgr. K. Hasoňovou a školní psycholožkou Mgr. D. Jurkovou na adaptační pobyt v Jedovnicích. Již v autobuse byla skvělá nálada, a tak se ke zpěvu, který se ozýval ze zadních sedadel, postupně přidávali další a další. V autokempu Olšovec jsme strávili tři dny plné her, ale i práce. Vytvářeli jsme si pravidla třídy, učili se vzájemné spolupráci, díky zajímavým hrám jsme se lépe poznávali. Scházeli jsme se u pařízku a netrpělivě čekali, co dalšího nás čeká. A že toho bylo hodně! Žáci 6. A si vytvořili třídní vlajku a každý si ozdobil svoji sklenici, žáci 6. B si vyrobili těžítka a nazdobili trička. Nechyběla stezka odvahy. A to, že jsme šli bez baterek, nám vůbec nevadilo, protože měsíc osvětloval lesní cestu dokonale. Je pravda, že počasí bylo jak na houpačce – chvíli svítilo sluníčko, chvíli nás zahnala do chatek přeháňka. Ale zase ta nádherná duha! I na chladno jsme byli připraveni, vlastní spacáky nás zahřály.

A tak můžeme říct – pobyt se povedl, vzájemně se sblížili nejen žáci jednotlivých tříd, ale i obě třídy navzájem. A také jsme důkladně poznali naše nové třídní učitelky.

Text a foto: K. Hasoňová

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout více fotografií.

Aktualizováno 22.02.2021