Aby se nám ve škole líbilo - adaptační den pro 1. třídu

Ve čtvrtek 5. září 2013 si prvňáčci naší školy spolu se svoji třídní učitelkou Mgr. Jaroslavou Pelikánovou, asistentkou Mgr. Monikou Jonešovou a školní psycholožkou Mgr. Dušanou Jurkovou užili krásný den, plný her, zábavy a povídání.  Spolu se svými oblíbenými plyšáky se seznamovali s novými spolužáky, povídali si o tom, jak to dělat, aby jim bylo ve třídě dobře. Bez problémů zvládli základní prvotřídní pravidla a s chutí si zařádili v tělocvičně a na hřišti při různých hrách. Během dopoledne si vytvořili plakát – "Třídní strom" s vlastními portréty a jmény, který pak slavnostně vyvěsili ve třídě. Všichni si přejeme, aby je radost z pohybu, sluníčka a nových informací provázela po celý školní rok a aby nejen tento rok byl pro každého z nich úspěšný.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout více fotografií.

Text a foto: Mgr. D. Jurková

Aktualizováno 21.02.2021