Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Výtvarná soutěž V hlubinách oceánů

V měsíci březnu proběhla ve školní družině výtvarná soutěž na téma V hlubinách oceánů. Děti měly za úkol namalovat či nakreslit, s čím vším se můžeme setkat pod mořskou hladinou. Výsledkem byly krásné obrázky ať již různých podmořských živočichů, mořských panen, potopených lodí či dávno ztracených truhel plných pokladů.

O vítězných obrázcích následně rozhodly sami děti pomocí volebních žetonů:

• V kategorii třeťáků se umístily tyto děti: na prvním místě Daniela Jansová a Sofie Malá, na druhém místě Veronika Fedulenko a na třetím místě Marie Obelczová.

• Za druháky obsadila první místo Helena Nováková, druhé místo Lukáš Džingozov a třetí místo Sára Garguláková.

• V kategorii prvňáčků si první místo zasloužila Monika Mášová a Adriana Gajdová, druhé místo Natálie Hortová a třetí místo Valerie Maixnerová.

Obrázky těchto dětí nyní putují i do další výtvarné soutěže (reflexní děti).

Všem dětem děkuji za účast a za krásné obrázky a těším se na další jejich výtvory v příští soutěži.

Bc. Marcela Rymešová

Aktualizace 09.04.2018, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace