Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Turnaj, který nás moc bavil

Ve středu 14. 3. se žáci 3. - 6. tříd zúčastnili 1. ročníku turnaje v minipřehazované a minivolejbale v nafukovací hale na ZŠ Novolíšeňská. Při účasti 4 základních škol sportovalo přes 100 sportuchtivých dětí na 15 hřištích. Náročnou organizaci zvládla pořadatelská škola na velkou jedničku a taky my jsme se činili, abychom si tento příjemný sportovní den pořádně užili.

Po prvních rozpačitých přihrávkách jsme chytili tempo a pak už to šlo jako po másle, o čemž svědčí přiložené fotografie.

A za naše výsledky se rozhodně nemusíme stydět.

Výsledky minipřehazované:

• 1. místo "Černé kobry": Patrik Maňas, Daniel Novotný - oba 3.C

• 6. místo "Tygři z Horníkové": Jakub Mahr, Matyáš Mazour - oba 3.A

• 8. místo "Červené berušky": Karolína Pospíšilová 3.C, Jan Krejčí 3.A

Výsledky minivolejbalu:

• 3. místo "Horníci": Anja Andalovičová, Matěj Nezval a Denisa Krejčířová z 5.A

Výsledky oranžového minivolejbalu - 4. až 6.třídy.

• 1. místo "Gumídci": Lukáš Richter, Mikuláš Nesvatba, Veronika Veselá a Nela Zetíková - všichni 6.V

• 2. místo "Fortnite": Tomáš Richter, Eliška Pokorná, Zuzka Všetičková - všichni 6.V.

Přejeme všem hráčům hodně sportovních úspěchů a podle slibu pořadatelů se budeme těšit na další sportovní utkání v červnu, tentokrát v Lužánkách na antuce.

Mgr. Lenka Pohlová, Mgr. Marie Petrová